Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/horsevets.cz/reprodukce.horsevets.cz/application/libs/Nette/nette.min.php on line 16
Import mraženého semene - Služby | Horsevets - reprodukce koní

Služby

Import mraženého semene

zajišťujeme import semene a veškerou administraci spojenou s dovozem a inseminací.

Nabídky majitelů hřebců se někdy výrazně liší. Proto je vždy důležité znát přesný obsah smlouvy (Breeding Contract) při dovozu semene a ujasnit si kolik dávek je v ceně připouštěcího poplatku, jakým způsobem a za kolik je možno objednat další dávky, zda je v připouštěcím poplatku tzv. záruka živého hříběte atd. Záruka živého hříběte samozřejmě neznamená jistotu, že Vaše klisna zabřezne, ale záruku, že pokud klisna nezabřezne nebo nedonosí živé hříbě, tak následující sezónu majitel klisny neplatí připouštěcí poplatek, ale jen manipulační poplatek za odběr a odeslání semene. Způsob obchodu vždy závisí na podmínkách stanovených majitelem hřebce.

Zajistíme Vám import mraženého semene ze zahraničí a zprostředkujeme podpis smlouvy s majitelem hřebce. V profilech hřebců najdete nabídku hřebců, se kterými budeme pravidelně inseminovat. V rámci této služby zajišťujeme také vyřízení potřebné dokumentace a administrativy spojené s dovozem semene.

Zpět
©2011 HorseVets