Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/horsevets.cz/reprodukce.horsevets.cz/application/libs/Nette/nette.min.php on line 16
Stakkato Gold - Profily hřebců | Horsevets - reprodukce koní

Profily hřebců

Stakkato Gold

absolutní jednička mezi německými skokovými hřebci

 

Tmavý hnědák, Hannover

*2001, 166 cm KVH

Připouštěcí poplatek 1.500,- EUR

 

 

Čerstvé Sperma 

Domovské stránky hřebce: Stakkato Gold

Obchodní podmínky ke stažení. 

 

 

Stakkato 

 

    Spartan

Servus

  v. Sesam I

Gotthilde

  v. Gotthard

 

Pia

Pygmalion

  v. Patras

Goldferder

  v. Goldstern

 

 

 Wertherröschen

 

     Werther

Wendekreis

  v. Ferdinand

Meisterkrone

  v. Marcio xx

 

    A l´Esprit

Achill-Libero H

  v. Landgraf I

    Carmen

  v. Calypso II

 

 

Absolutní jednička mezi německými skokovými hřebci dle odhadů plemenných hodnot. Stakkato Gold, ztělesňuje moderní chov skokových koní: již jako mladý hřebec dosáhl mezinárodního věhlasu coby vynikající skokový kůň i plemeník. Byl nejlepším skokovým hřebcem svého ročníku na hannoverském körungu v roce 2003 ve Verdenu. Svůj mimořádný skokový talent prokázal během 30denního testu v Prussendorfu v roce 2004, kde několikrát získal nejvyšší známku 10,0.

 

V roce 2005 absolvoval Stakkato Gold první závodní sezónu a na své konto si připsal vítězství a umístění v parkurových soutěžích do stupně L. V roce 2006 pak stejných úspěchů dosáhl i v parkurech stupně S a kvalifikoval se na Bundeschampionat. Později dosáhl T*** výkonnosti. V roce 2009 zvítězil s Janem Sprehe ve finále Youngster-Tour v Neumünsteru a několikrát se umístil, např. v Dortmundu, Nörten-Hardenberg, Assenu (Nizozemsko), Oldenburgu a Gera. Dodnes bylo körováno šest jeho synů: Seal, Self Control, Sir Obolensky, Solid Gold Z, Stargold a Stalido. Sir Obolensky Z byl druhým rezervním skokovým vítězem vestfálského körungu v roce 2014 a stejně jako Solid Golda Z v roce 2013 jej zakoupil hřebčín Zangersheide.

 

Velká část jeho potomků z prvních ročníků hříbat úspěšně startuje v parkurových soutěžích a mnoho z nich se kvalifikovalo na Bundeschampionat. Více než 30 z nich je úspěšně startuje v těžkých parkurech, část z nich na mezinárodní úrovni. Stakkato Gold, jeden z nejlepších skokových plemeníků, je mimo jiné otcem koní jako jsou Stakki (s Janem Sprehem v sedle „Youngster of the Year“, Seal (v sedle s Tobiasem Meyerem vítěz Ey-Cup v Salzburgu). Díky úspěchu svých potomků zazářil Stakkato Gold coby plemeník: Dle odhadů plemenných hodnot v roce 2012 obsadil se 166 body senzační třetí místo, stejnou pozici si pojistil v roce 2013, kdy se 169 body překonal dokonce i svého otce. V roce 2014 se pak se 172 body stal číslem jedna mezi německými plemennými hřebci.


Zpět
©2011 HorseVets