Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/horsevets.cz/reprodukce.horsevets.cz/application/libs/Nette/nette.min.php on line 16
Quidamo - Profily hřebců | Horsevets - reprodukce koní

Profily hřebců

Quidamo

v roce 2005 v rámci 15. NRW körungu v Münster-Handorf vyhlášen nejlepším skokovým hřebcem

 

Hnědák, Westfalen

*2003, 169 cm KVH

Připouštěcí poplatek 750,- EUR

Sleva 35% pro klisny ČT!

Čerstvé Sperma 

Obchodní podmínky ke stažení. 

Domovské stránky hřebce: Quidamo

 

 

   

Quidam´s Rubin

 

Quidam de Revel

Jalisco B

 v. Almé Z

Dirka

 v. Nankin

 

Helvecia

       Landgraf I

 v. Ladykiller xx

Betty I

 v. Caletto I

 

 

      Eluna H

 Lafontaine

LAndgraf I

 v. Ladykiller xx

       Abagene

 v. Lantaan

 

St.Pr,St. Scarlett

Sao Paulo

 v. Sandro 

Grand Noblesse

 v. Cletscher

 

Quidamo pocházející z nejlepších skokových genů představuje skokového koně v té nejlepší podobě. Rychlé reflexy, špičková baskule a schopnosti bez hranic, to vše dělá tohoto ukázkového syna Quidam’s Rubina mimořádně zajímavým. Quidamo byl v roce 2005 v rámci 15. NRW körungu v Münster-Handorf vyhlášen nejlepším skokovým hřebcem svého ročníku a v prosinci 2006 obdržel v 30denním testu ve Schlieckau vysoké hodnocení a ve skokové části byl nejlépe hodnoceným hřebcem. Dosáhl vítězství v parkurech stupně Z a L, vysokých umístění v parkurech stupně S a svou výkonnost v roce 2008 potvrdil kvalifikací na Bundeschampionat. Již coby šestiletý uspěl na mezinárodních parkurových závodech stupně S, zvítězil ve dvouhvězdičkových S parkurech a mnohokrát se umístil na skokových (i mezinárodních) závodech T obtížnosti.

Z prvního ročníku hříbat pochází mnoho prémiovaných hříbat, mimo jiné nejdražší hříbě NRW aukce z roku 2007 prodané za 20 500 eur.

 

 

    

 


Zpět
©2011 HorseVets