Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/horsevets.cz/reprodukce.horsevets.cz/application/libs/Nette/nette.min.php on line 16
Lyjanero - Profily hřebců | Horsevets - reprodukce koní

Profily hřebců

Lyjanero

skokový zázrak, který nadchl odborný svět.

 

 

Hnědák, Oldenburský kůň.

*2008, KVH 173 cm 

Připouštěcí poplatek je: 900,- euro

Chlazené i mražené sperma.

Obchodní podmínky ke stažení. 

 

 

Landos - Casall - Carthago  

 

Domovské stránky hřebce: Lyjanero

 

 

 

    Landos

 

      Lord

  Ladykiller xx

    v. Sailing Light xx

      Viola H

    v. Cottage Son xx

 

    Uta V H

    Calypso I

    v. Cor de la Bryère

    Melissa H

    v. Capitano

 

 

    Urzona

 

     Casall

    Caretino

    v. Cavaletto II

    Kiro XVII

    v. Lavall I

 

   Piave III

    Carthago

    v. Capitol I

      Korea

    v. Aurelio I

 

 První rezervní vítěz holštýnského körungu v Neumünsteru 2010. Lyjanero se ukazuje jako kapitální holštýn v elegantním formátu, s fenomenálními chody a vyj&´mečným skokovým potenciálem, přes svůj velký rámec s harmonickou stavbou těla. Brilantní v nástupu a nepřekonatelný ve skoku. Vedoucí chovu Holštýnska Dr. Thomas Nissen o něm říká: "Jen velmi zřídka jsme zde měli hřebce, který by skákal s tak velkým přehledem, klidem a schopnostmi!" Během 30-ti denního testu ve Schlieckau, kde byl vysoko ohodnocen ve své speciální disciplíně skákání a při hodnocení exteriéru obdržel taktéž vysoké ohodnocení, tuto svou výjimečnost bezesporu potvrdil.

Otec Landos se osvědčil jako všestranný plemeník, mezi jeho potomky patří např. Grand Prix- drezurní kůň The Lion King B/ Rudolf Zeilinger nebo mezinárodně úspěšný skokan Magic Bentsson/ Peder Fredericson (SWE), který na OH v Aténách získal 4. místo v jednotlivcích a stříbrnou medaily v družstvech. Pokus o oživení neobyčejně výkonné krevní linie hřebce Lord se ukazuje díky hřebcům, jako jsou Lordanos, Lantino a nyní i Lyjanero, jako velmi úspěšný.

Otec matky Casall je momentálně vysoce úspěšný na světových parkurových kolbištích s Rolf-Göran Bengtssonem a je stálicí holštýnského chovu. Také otec Carthago ve třetí generaci byl s Josem Lansinkem velmi úspěšný při reprezentaci Holandska v soutěžích Poháru Národů. 

´

Zpět
©2011 HorseVets