Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/horsevets.cz/reprodukce.horsevets.cz/application/libs/Nette/nette.min.php on line 16
Lord Weingard - Profily hřebců | Horsevets - reprodukce koní

Profily hřebců

Lord Weingard

v roce 2003 byl prémiovaným hřebcem na oldenburském körungu ve Vechtě

 

Ryzák, Oldenburg

*2001, 168 cm KVH

Připouštěcí poplatek 800,- EUR

 Sleva 35% pro klisny ČT!

Čerstvé Sperma 

Obchodní podmínky ke stažení.  

Domovské stránky hřebce: Lord Weingard

 

 

    Lordanos

 

      Landos

      Lord

 v. Ladykiller xx

      Ulta V

 v. Calypso I

 

   W-Ashley

       Ahorn Z

 v. Alme Z

    Sofia

 v. Calypso I

 

 

     Weinland

 Landadel

 

Landgraf I

 v. Ladykiller xx

       Novella

 v. Farnese

 

    Weingard

 Weinstern

 v. Weingau

      Goldense

 v.Gotthard

 

Světlý ryzák Lord Weingard je mimořádně kvalitním hřebcem, a to na poli sportovním i chovatelském. V roce 2003 byl prémiovaným hřebcem na oldenburském körungu ve Vechtě. V roce 2004 absolvoval na stejném místě 30denní test s excelentním celkovým výsledkem (8,29) a obzvláště vynikajícím hodnocením za skok (8,63). V roce 2005 dosáhl mnoha umístění v parkurových soutěžích stupně L. V roce 2006 pak přišly první úspěchy v S parkurech a účast na Bundeschampionatu ve Warendorfu. Velmi rychle se dostal do mezinárodního parkurového sportu a v roce 2010 sbíral s Janem Sprehe úspěchy ve tříhvězdičkových T parkurech (mimo jiné Offenburg, Saint Lô/FRA, Neumünster, Zuidlaren/NL a Gera).

Také v chovu se Lord Weingard již stihl prosadit: jeho syn Lord Beckham byl v roce 2010 vítězem meklenburského körungu v Redefinu a úspěšně sportuje. Nejstarší potomci Lorda Weingarda již dosáhli úspěchů v těžkých parkurech a zajistili tak svému otci 143 bodů v rámci odhadů plemenných hodnot Německé jezdecké federace (2014). Za zmínku stojí především v mezinárodním sportu úspěšná dcera Lady Louise 2 (Hans-Thorben Rüde) a Luke 120 (Dominik Schäfers).

 


Zpět
©2011 HorseVets