Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/horsevets.cz/reprodukce.horsevets.cz/application/libs/Nette/nette.min.php on line 16
Diamond Hit - Profily hřebců | Horsevets - reprodukce koní

Profily hřebců

Diamond Hit

v roce 2002 byl druhý na Mistrovství světa mladých drezurních koní i Bundeschampionatu

 

Tmavý hnědák, Oldenburg


*1997, 169 cm KVH


Připouštěcí poplatek 1.700,- EUR

Čerstvé Sperma

Obchodní podmínky ke stažení. 

Domovské stránky hřebce: Diamond Hit

 

 

Don Schufro

 

      Donnerhall

      Donnerwetter

 v. Disput

      Ninette

 v. Markus

 

   Fiesta

       Pik Bube I

 v. Pik König

     Fabia

 v. Unkenruf 

 

 

      Loretta

 

  Ramino

  Ramiro

 v. Raimond

      Dombuche

 v. Dominik

 

    Lassie

  Welt As

 v. Weltmeister

      Lucia

 v. Luciano

 

Diamond Hit se řadí mezi špičkové světové plemeníky, který v sobě nese na výkon orientované geny po výjimečném hřebci Donnerhall. Diamond Hitt je dvorním dodavatelem pro aukce, Bundeschampionat a Mistrovství světa mladých drezurních koní. Každý rok se ve Warendorfu představuje celá řada jeho potomků. V roce 2005 zvítězil jeho körovaný syn Donovan na Bundeschampionatu v kategorii čtyřletých hřebců, 2006 zvítězila jeho dcera Loxana na elitní výstavě klisen oldenburského svazu v Rastede, kde obdrželo deset jeho dcer stát. prémii.

Diamantenbörse se na stejném místě stala zemskou šampionkou mezi tříletými koňmi a v roce 2008 získala bronzovou medaili na Mistrovství světa mladých drezurních koní. Plemeník zemského hřebčince Marbach Diamond Star byl v silné konkurenci pátý. V chovu má Diamond Hit celkem 54 synů (např. Daily Deal). V roce 2012 byl na Masters ve Stuttgartu vyhlášen „hřebcem roku“.

V těžkých drezurách startuje 59 Diamond Hitových potomků. Dle nejnovějších odhadů plemenných hodnot jasně potvrzují, že se 148 body patří Diamond Hit i mezi nejlepší německé plemeníky.

Neméně zajímavá je i Diamond Hitova sportovní kariéra: v roce 2002 byl druhý na Mistrovství světa mladých drezurních koní i Bundeschampionatu v kategorii pětiletých drezurních koní. V roce 2005 byl při příležitosti Oldenburských dní hřebců vyhlášen VTV – drezurním hřebcem roku. Později byl Diamond Hit úspěšný v Grand Prix drezurách na mezinárodní úrovni a v roce 2012 se při příležitosti Oldenburger Althengstparade slavnostně rozloučil se sportovní kariérou.


Zpět
©2011 HorseVets