Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/horsevets.cz/reprodukce.horsevets.cz/application/libs/Nette/nette.min.php on line 16
Coupie - Profily hřebců | Horsevets - reprodukce koní

Profily hřebců

Coupie

v roce 2012 prémiovaným a vítězným skokovým hřebcem NRW körungu v Münster-Handorf

 

Bělouš, Westfalen

*2010, 169 cm KVH

Připouštěcí poplatek 800,- EUR

 

 

Čerstvé Sperma 

 

Domovské stránky hřebce: Coupie

Obchodní podmínky ke stažení. 

 

 

 

Coupe de Coeur

 

Calido

Cantus

  v. Caletto I

Baroness

  v. Coriander

 

Adele

Lincoln

  v. Landgraf I

Kolin

  v. Urioso

 

 

 First Cornet

 Cornet Obolensky

Clinton

  v. Corrado I

Rabanna v.Costerfeld

  v. Heartbreaker

 

    Firs Class

Fläming xx

  v. Luciano xx

    BAdsch anta

  v. Argeohn I

 

Coupie byl v roce 2012 prémiovaným a vítězným skokovým hřebcem NRW körungu v Münster-Handorf. Své kvality potvrdil koncem roku 2013, kdy na stejném místě zvítězil ve skokové části 30denního testu s nejvyšší možnou známkou 10,0! Coupie má to nejlepší skokové nadání s ohledem na schopnosti, techniku a baskuli. Má za sebou také první vítězství v soutěžích pro mladé skokové koně.

 

Jeho původ v sobě spojuje tu nejlepší světovou skokovou krev: Otec Coupe de Coeur zvítězil v letech 2006 a 2007 s Rene Tebbelem na Mistrovství Německa v parkurovém skákání, ve Světovém poháru v Oslu a díky dvěma čistým jízdám v Barceloně zajistili německému týmu vítězství v Superlize Poháru národů.

 

Matka First Cornet je velmi kvalitní chovnou klisnou. Kromě Coupieho dala ještě dalšího körovaného syna Celensky (po Cevin Costner) a úspěšného skokana Quit Right (po Quidamo). Dalším úspěšným synem se v roce 2014 stal druhý rezervní vítěz vestfálského körungu, Sir Obolensky Z (po Stakkato Gold), který byl vydražen ta 170 000 eur do hřebčína Zangersheide.

 

Mateřský otec Cornet Obolensky byl druhým rezervním vítězem svého ročníku v Münster Handorfu a zplodil více než 67 plem. hřebců, kteří byli körováni napříč plemenným knihám a kromě toho se prosadil i ve sportu. Bába First Class přináší do Coupieho původu coby dcera plnokrevného Fläminga požadovanou „krev“ a je matkou mezinárodního skokana Paganini 92 (Jan Sprehe) po Polydor.


 


Zpět
©2011 HorseVets