Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/horsevets.cz/reprodukce.horsevets.cz/application/libs/Nette/nette.min.php on line 16
Cola Zero - Profily hřebců | Horsevets - reprodukce koní

Profily hřebců

Cola Zero

Nejlepší skokový hřebec 30denního i 70denního testu v roce 2013 – to se ještě nestalo

 

 

Hnědák, OS-International

*2008, 166 cm KVH

Připouštěcí poplatek 800,- EUR

Sleva 35% pro klisny ČT!

Čerstvé Sperma 

Obchodní podmínky ke stažení. 

 

 

Domovské stránky hřebce: Cola Zero

 

 

    Cola

 

    Contender

    Calypso II

  v. Cor de la Bryère

    Gofine

  v. Romiro

 

Lasina IV

    Lasino

  v. Landgraf I

     Gipsy VI

  v. Corleone

 

 

 Quamina

 

     Quidam´s Rubin

   Quidam de Revel

  v. Jalisco B

    Helvecia

  v. Landgraf I

 

    Blizarde

       Quattro B

  v. Qredo de Paulstra

    Blizzardin

  v. Zeus

 

Cola Zero byl Ic prémiovaným hřebcem a tím pádem druhým rezervním vítězem OS körungu ve Vechtě v roce 2010. Tento mimořádně sympatický hřebec z vlastního chovu hřebčína Sprehe upoutá svým skokovým projevem: energickým odrazem, ideální baskulí a bleskovou technikou nohou. V prosinci roku 2011 absolvoval Cola Zero 30denní test ve Schlieckau, kde obdržel pohádkové konečné hodnocení za skok 9,30. Ve skokové části byl hned třikrát hodnocen maximální známkou 10,0.

Na stejném místě absolvoval v roce 2013 i 70denní test a potvrdil vysoká očekávání, když jej opět dokončil coby nejlepší skokový hřebec s hodnocením 9,03. Nejlepší skokový hřebec 30denního i 70denního testu – to se ještě nestalo.

Cola Zero dosáhl také vítězství a vysokých umístění ve skokových soutěžích pro mladé koně. Vzhledem k vlastní výkonnosti a prvnímu ročníku hříbat, z nichž bylo mnoho oceněno prémií, mu byla v roce 2012 udělena Ib – hlavní prémie pro skokové hřebce.

Jeho otec Cola, velmi úspěšný v mezinárodním sportu s Tanjou Sprehe, patří již po mnoho let k nejlepším plemeníkům hřebčína Sprehe. Matka Quamina je sama výjimečnou skokankou a navzdory svému mládí má na svém kontě již více než 50 vítězství a umístění v parkurech do stupně T. Zvítězila mimo jiné v závodu Světového poháru v Lipsku 2014.

 


Zpět
©2011 HorseVets