Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/horsevets.cz/reprodukce.horsevets.cz/application/libs/Nette/nette.min.php on line 16
Cashmoaker - Profily hřebců | Horsevets - reprodukce koní

Profily hřebců

Cashmoaker

vítěz 70-ti denního testu 2011 v Prussendorfu s celkovou známkou 8,11.

 

 

Bělouš, Berlin-Brandenburg

*2006, KVH 167 cm

Připouštěcí poplatek je: 250,- euro 

Pouze mražené sperma.

Obchodní podmínky ke stažení. 

 

 

 

Domovské stránky hřebce: Cashmoaker 

 

 

 

 

    Calido I

 

    Cantus

    Caletto I

  v. Cor de la Bryère A. N.

    Monoline

  v. Roman

 

 Baroness VII

    Corlander

  v. Coriolan

      Kolett

  v. Roman

 

 

  La Fayette

 

     Lafitte

   Landsberg

  v. Landgraf I

     Investa

  v. Inschallah x

 

    Lagune

       Lear

  v. Leuchtfeuer 2602

     Koralle

  v. Kolibri

 

 

 

Zářivý parkurový specialista, díky svému typu a vybavení, s vysokou měrou harmonie ve stavbě těla. Jeho skokové schopnosti jsou skutečně dech beroucí a zrychluje srdeční tep skokovým expertům. S vynikající technikou a předpisovým skokovým lukem ukazuje tento hřebec, že co do výšky překážek nemá žádné hranice. Cashmoaker absolvoval v roce 2009 30-ti denní test se špičkovými známkami až do 10,0 a byl na 70-ti denním testu v roce 2011 v Prussendorfu jasným vítězem s celkovou známkou 8,11 a k tomu zvítězil mezi skokovými hřebci se známkou 8,89.

V současné době již Cashmoaker sbírá mnohá vítězství a umístění ve stylových soutěžích do stupně L. Několik hříbat z prvního ročníku již bylo premiováno. Jeho otec Calido I má jedinečné sportovní kvality jako nepřekonatelný skokový vítěz své třídy během zkoušek hřebců v Adelheidsdorfu 1994 stejně tak jako mnoha parkurových soutěží a s dvojnásobnou účastí na Bundesšampionátu. V Bavorsku odchovaný otec matky Lafitte začal svou chovnou kariéru v Oldenburgu a později mnoho let připouštěl v zemském hřebčinci Neustadt/Dosse, kde sám aktivně závodil ve skokových soutěžích do stupně T a jeho syn Lalique vyhrál v roce 2003 brandenburský körung. Bába Lagune dala několik skokových koní úspěšných v nejtěžších soutěžích, např. hřebce Lafitte, Azarro a Continue.

Zpět
©2011 HorseVets