Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/horsevets.cz/reprodukce.horsevets.cz/application/libs/Nette/nette.min.php on line 16
Canoso - Profily hřebců | Horsevets - reprodukce koní

Profily hřebců

Canoso

vyhlášen nejlepším skokovým hřebcem celého körungu v Neumünsteru v roce 2007

 

 

Hnědák, Holstein

*2005, 170 cm KVH


Připouštěcí poplatek 900,- EUR

Sleva 35% pro klisny ČT!

Čerstvé Sperma 

Obchodní podmínky ke stažení. 

Domovké stránky hřebce Canoso

 

 

 

 

 

    Catoki

 

   Cambridge

    Caletto I

  v. Cor de la Bryère 

    Hilgunde

  v. Marlon xx

 

 Bilda

    Silvester

  v. Silbersee

      Vordula

  v. Cor de la Bryère

 

 

  La Fayette

 

     Lafitte

   Landsberg

  v. Farberge II xx

     Investa

  v. Grey Sovereign xx

 

    Lagune

       Lear

  v. Cor de la Bryèrev

     Koralle

  v. Farnese

 

Canoso je holštýnský skokový hřebec par excellence, v moderním typu sportovního koně s hřebčím výrazem. Na körungu v roce 2007 v Neumünsteru obdržel ta nejlepší hodnocení a Dr. Thomasem Nissenem byl následně vyhlášen nejlepším skokovým hřebcem celého körungu (známka 10,0). Toto vysoké hodnocení vychází z jeho na výkon orientovaného původu. Canosův otec Catoki byl mnoho let úspěšným partnerem Philippa Weishaupta v mezinárodním skokovém sportu. V odhadech plem. hodnot Německé jezdecké federace se nadále drží na špici.

Matka High Light obdržela při výkonnostních zkouškách klisen nejvyšší známku 10,0 za skok ve volnosti a nese vynikající krev plnokrevného hřebce Sir Shostakovich xx, který dal trakénskému i holštýnskému chovu několik plemenných hřebců. Canosův pravý bratr Catoki’s Son sklízí s Ines Wolters úspěchy v T parkurech.

Canoso absolvoval v roce 2008 30denní test v Prussendorfu, kde prokázal své mimořádné skokové schopnosti, obdržel nejvyšší známku 9,5 a stal se tak nejlepším skokovým hřebcem. Následně zvítězil nebo se umístil v soutěžích pro mladé koně Momentálně má za sebou vítězství a vysoká umístění v těžkých parkurech. V roce 2012 byl körován jeho první syn (Zweibrücken), v roce 2013 byl körován další jeho syn a i v roce 2014 byli jeho synové úspěšní, tentokrát na körungu v Meklenbursku a Oldenburgu. Nejstarší potomci začali v roce 2013 sportovat a byli velmi úspěšní ve skokových soutěžích pro mladé koně. Svému otci zajistili na první pokus vynikající umístění v žebříčku plemenných hodnot (143 bodů).

 

 

Zpět
©2011 HorseVets